Kontakt z nami

Na stronie znajdą Państwo wszelkie dane potrzebne do skontaktowania się z naszą firmą. Jeśli macie pytania dotyczące jakichkolwiek elementów instalacji lub jesteście zainteresowani naszą ofertą, chętnie udzielimy Wam dodatkowych informacji!

 

Dane kontaktowe

Adres ul. gen. Władysława Sikorskiego 16a
  22-400 Zamość

Telefon +48 84 543 11 23

E-mail biuro@ekozambud.com

Zegarek Godziny otwarcia:
    Poniedziałek: 8:00 - 17:00
    Wtorek - Czwarte: 8:00 - 16:00
    Piątek: 8:00 – 14:00

 

Dział inwestycji

Specjalista ds. zamówień publicznych

Aleksandra Kowalczuk:

Telefon +48 729 888 890

E-mail aleksandra.kowalczuk@ekozambud.com

Koordynator ds. inwestycji:

Roman Holovenko:

Telefon +48 737 168 360

E-mail roman.holovenko@ekozambud.com

 

Dział techniczny / serwis

Doradca techniczny

Leszek Szewczuk

Telefon +48 737 168 380

Telefon +48 84 543 11 28

E-mail leszek.szewczuk@ekozambud.com

 

Office manager:

Patrycja Pliżga

Telefon +48 737 168 340

E-mail patrycja.plizga@ekozambud.com

 

Dział sprzedaży:

Doradca Klienta

Mirosław Jaworski

Telefon +48 737 168 350

E-mail miroslaw.jaworski@ekozambud.com

Doradca Klienta

Cyprian Sitarczyk

Telefon +48 737 168 005

E-mail cyprian.sitarczyk@ekozambud.com

 

Dział sprzedaży:

Doradca Klienta

Mateusz Borys

Telefon +48 729 920 047

E-mail mateusz.borys@ekozambud.com

Doradca Klienta

Damian Oniszczuk

Telefon +48 729 920 046

E-mail damian.oniszczuk@ekozambud.com

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane